Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Add separator
ro: Adaugă separator

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Group
ro: Grup

en: Remove
ro: Elimină

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
