Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Add separator
ru: Добавить разделитель

en: Operations
ru: Операции

en: Group
ru: Группа

en: Remove
ru: Удалить

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Separator
ru: Разделитель

en: Weight for @title
ru: Вес @title
