Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Add separator
si: වෙන්කිරීමක් එකතු කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Group
si: සමූහය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Name
si: නම
