Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Remove
sl: Odstrani

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime
