Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Remove
sq: Hiq

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
