Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
