Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Add separator
sv: Lägg till avskiljare

en: Operations
sv: Funktioner

en: Group
sv: Grupp

en: Remove
sv: Ta bort

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
