Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Add separator
ta: பிரிப்பானை சேர்க்கவும்

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
