Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Add separator
te: అడ్డుని చేర్చు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు
