Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Add separator
tr: Ayraç ekle

en: Operations
tr: İşlemler

en: Group
tr: Grup

en: Remove
tr: Kaldır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Separator
tr: Ayraç

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
