Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Add separator
uk: Додати розділювач

en: Operations
uk: Операції

en: Group
uk: Група

en: Remove
uk: Вилучити

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Separator
uk: Розділювач

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
