Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Add separator
ur: جداکار کو شامل کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن
