Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Add separator
vi: Thêm chia đoạn

en: Operations
vi: Thao tác

en: Group
vi: Nhóm

en: Remove
vi: Xoá

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
