Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Remove
az: Çıxart

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Separator
az: Ayırıcı
