Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Group
bo: ཁག

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
