Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Add separator
he: הוסף מפריד

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Remove
he: הסרה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Separator
he: מפריד

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
