Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Add separator
hi: विभाजक जोड़ें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Group
hi: समूह

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
