Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Add separator
hr: Dodaj separator

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: Remove
hr: Ukloni

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
