Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Add separator
hu: Elválasztás hozzáadása

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Weight for @title
hu: @title súlya
