Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Add separator
hy: Ավելացնել բաժանարար

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
