Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Add separator
id: Tambahkan pemisah

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Group
id: Grup

en: Remove
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Separator
id: Pemisah

en: Weight for @title
id: Bobot @title
