Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Add separator
it: Aggiungi separatore

en: Operations
it: Operazioni

en: Group
it: Gruppo

en: Remove
it: Elimina

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Separator
it: Separatore

en: Weight for @title
it: Peso per @title
