Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Add separator
oc: Apondre un separador

en: Operations
oc: Accions

en: Group
oc: Grop

en: Remove
oc: Levar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Separator
oc: Separador

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
