Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Operations
fa: عمل ها

en: Group
fa: گروه

en: Remove
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Separator
fa: جداکننده

en: Weight for @title
fa: وزن @title
