Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Operations
pt: Operações

en: Group
pt: Grupo

en: Remove
pt: Remover

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Separator
pt: Separador

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
