Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Add separator
sk: Pridať oddeľovač

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
