Wysiwyg Button Order (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Add separator
th: เพิ่มตัวคั่นรายการ

en: Remove
th: เอาออก

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
