CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Table
af: Tabel

en: Undo
af: Maak ongedaan
