CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Format
ast: Formatu

en: Anchor
ast: Anclax

en: Table
ast: Tabla

en: Undo
ast: Desfacer
