CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Format
bg: Формат

en: Anchor
bg: Котва

en: Table
bg: Таблица

en: Undo
bg: Отмени
