CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Format
cy: Fformat

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Table
cy: Tabl

en: Undo
cy: Dadwneud
