CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (53 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Format
fi: Muoto

en: Anchor
fi: Ankkuri

en: Separator
fi: Erotin

en: Table
fi: Taulukko

en: Undo
fi: Kumoa

en: Superscript
fi: Yläindeksi

en: Show blocks
fi: Näytä elementit

en: Bold
fi: Lihavoitu

en: Copy
fi: Kopioi

en: Redo
fi: Toista

en: Italic
fi: Kursivoitu

en: Source code
fi: Lähdekoodi

en: Subscript
fi: Alaindeksi

en: Indent
fi: Suurenna sisennystä

en: Outdent
fi: Pienennä sisennystä

en: Unlink
fi: Poista linkki

en: Bullet list
fi: Luettelomerkkilista

en: Blockquote
fi: Kappalelainaus

en: Underline
fi: Alleviivattu

en: Cut
fi: Leikkaa

en: Paste
fi: Liitä

en: Add row
fi: Lisää rivi

en: Toolbar
fi: Työkalupalkki

en: Numbered list
fi: Numeroitu lista

en: Teaser break
fi: Tiivistelmän katkaisu

en: Strike-through
fi: Yliviivattu

en: Align left
fi: Tasaa vasen reuna

en: Align center
fi: Keskitä

en: Align right
fi: Tasaa oikea reuna

en: Justify
fi: Tasaa molemmat reunat

en: Horizontal rule
fi: Vaakaviiva

en: Paste Text
fi: Liitä teksti

en: Paste from Word
fi: Liitä Wordista

en: Remove format
fi: Poista muotoilu

en: Character map
fi: Merkkikartta

en: HTML block format
fi: HTML-kappaleen muotoilu

en: Font style
fi: Fonttityyli

en: Styles
fi: Tyylit

en: Remove row
fi: Poista rivi

en: Insert Teaser Break
fi: Lisää yhteenvedon erotin

en: Insert Page Break
fi: Lisää sivun erotin

en: Maximize
fi: Maksimoi

en: Group separator
fi: Ryhmän erottaja

en: Toolbar configuration
fi: Työkalupalkin asetukset

en: Dividers
fi: Jakajat

en: Available buttons
fi: Käytettävissä olevat painikkeet

en: Active toolbar
fi: Aktiivinen työkalupalkki

en: CKEditor for WYSIWYG
fi: CKEditor WYSIWYG-editorille

en: WYSIWYG editing for rich text fields using CKEditor.
fi: Tarjoaa WYSIWYG-muokkausmahdollisuuden valittuihin tekstikenttiin.

en: Style list
fi: Lista tyyleistä
