CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Format
is: Stílsnið

en: Anchor
is: Akkeri

en: Separator
is: Skilja

en: Table
is: Tafla

en: Undo
is: afturkalla

en: Bold
is: Feitletrað

en: Toolbar configuration
is: Tækjastikustillingar
