CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Anchor
ka: ბმული

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Table
ka: ცხრილი

en: Show blocks
ka: ბლოკების ჩვენება

en: Italic
ka: დახრილი
