CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Table
kk: Кесте

en: Undo
kk: Қайтару

en: Toolbar
kk: Құралдар тақтасы
