CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Anchor
km: យុថ្កា

en: Table
km: តារាង

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍
