CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Anchor
ku: لەنگەر

en: Table
ku: خشتە

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە
