CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Format
lv: Formāts

en: Anchor
lv: Novietot

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Table
lv: Tabula

en: Undo
lv: Atcelt

en: Superscript
lv: Augšraksts

en: Show blocks
lv: Parādīt blokus

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Copy
lv: Kopēt

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Source code
lv: Pirmkods

en: Subscript
lv: Apakšraksts

en: Indent
lv: Atkāpe

en: Outdent
lv: Negatīva atkāpe

en: Unlink
lv: Atsaistīt

en: Bullet list
lv: Saraksts

en: Blockquote
lv: Citāts

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Numbered list
lv: Numurēts saraksts

en: Teaser break
lv: Ievadteksta pārtraukums

en: Strike-through
lv: Izsvītrots

en: Align left
lv: Pakārtot pa kreisi

en: Align center
lv: Centrēt

en: Align right
lv: Pakārtot pa labi

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Horizontal rule
lv: Horizontāla atdalošā līnija

en: Paste Text
lv: Ielīmēt Tekstu

en: Paste from Word
lv: Ielīmēt no Word

en: Remove format
lv: Noņemt formātu

en: Character map
lv: Rakstzīmju karte

en: HTML block format
lv: HTML bloka formāts

en: Font style
lv: Fonta stils

en: Styles
lv: Stili

en: Maximize
lv: Maksimizēt
