CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Format
mn: Бүтэц

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Remove format
mn: Хэлбэрийг хасах
