CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Format
ps: بڼه

en: Anchor
ps: استل

en: Table
ps: لښتيال

en: Undo
ps: ناکړ

en: Superscript
ps: جګ ليک

en: Show blocks
ps: غوڼدونه ښکاره کړه

en: Bold
ps: زغرد

en: Copy
ps: کاپي

en: Redo
ps: بياكړ

en: Italic
ps: رېوند

en: Source code
ps: سرچينه كوډه

en: Subscript
ps: ټيټ ليک

en: Blockquote
ps: وينالېږد

en: Underline
ps: كرښن

en: Cut
ps: سكڼل

en: Paste
ps: سرېښل

en: Toolbar
ps: توکپټه

en: Numbered list
ps: شمېريال لړ

en: Align left
ps: کیڼ پرلیکون

en: Align center
ps: منځ پرليکون

en: Align right
ps: ښی پرلیکون

en: Justify
ps: برابر

en: Styles
ps: ډولونه
