CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Format
sl: Oblika

en: Table
sl: Tabela

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica
