CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Bold
ug: توم

en: Copy
ug: كۆچۈرۈش

en: Redo
ug: قايتىلاش

en: Italic
ug: يانتۇ

en: Subscript
ug: مۇشتەرى بولۇش

en: Indent
ug: ئىچىگە سۈرۈش

en: Outdent
ug: سىرتىغا سۈرۈش

en: Blockquote
ug: نەقىل

en: Underline
ug: ئاستى سىزىق

en: Cut
ug: كېسىش

en: Paste
ug: چاپلاش

en: Toolbar
ug: قورال ئىستونى

en: Paste from Word
ug: ۋوردتىن چاپلاش

en: Styles
ug: شەكلى

en: Insert Page Break
ug: يېڭى بەت قىستۇرۇش
