CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Image
az: Şəkil

en: Anchor
az: Lövbər

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Table
az: Cədvəl

en: Copy
az: Köçür

en: Toolbar
az: Alətlər paneli

en: Styles
az: Üslublar
