CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Format
be: Фармат

en: Anchor
be: Якар

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Table
be: Табліца

en: Undo
be: Адмена

en: Copy
be: Калькаваць

en: Toolbar
be: Панэль прылад (toolbar)
