CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (45 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Anchor
ca: Àncora

en: Separator
ca: Separador

en: Table
ca: Taula

en: Undo
ca: Desfés

en: Superscript
ca: Superíndex

en: Show blocks
ca: Mostra els blocs

en: Bold
ca: Negreta

en: Copy
ca: Copia

en: Redo
ca: Refés

en: Italic
ca: Cursiva

en: Source code
ca: Codi font

en: Subscript
ca: Subíndex

en: Indent
ca: Augmenta el sagnat

en: Outdent
ca: Redueix el sagnat

en: Unlink
ca: Desfés l'enllaç

en: Bullet list
ca: Llista de pics

en: Blockquote
ca: Bloc de cita

en: Underline
ca: Subratllat

en: Cut
ca: Retalla

en: Paste
ca: Enganxa

en: Add row
ca: Afegeix una línia

en: Toolbar
ca: Barra d'eines

en: Numbered list
ca: Llista numerada

en: Strike-through
ca: Ratllat

en: Align left
ca: Alinea a l'esquerra

en: Align center
ca: Alinea al centre

en: Align right
ca: Alinea a la dreta

en: Justify
ca: Justifica

en: Horizontal rule
ca: Línia horitzontal

en: Paste Text
ca: Enganxa text

en: Paste from Word
ca: Enganxa des del Word

en: Remove format
ca: Elimina el format

en: Character map
ca: Mapa de caràcters

en: HTML block format
ca: Format HTML del bloc

en: Font style
ca: Tipus de lletra

en: Styles
ca: Estils

en: Remove row
ca: Elimina fila

en: Maximize
ca: Maximitzar

en: Toolbar configuration
ca: Configuració de la barra d'eines

en: Available buttons
ca: Botons disponibles

en: Active toolbar
ca: Barra d'eines activa

en: WYSIWYG editing for rich text fields using CKEditor.
ca: Edició WYSIWYG per a camps de text rics utilitzant CKEditor.
