CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (43 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Format
cs: Formát

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Table
cs: Tabulka

en: Undo
cs: Zpět

en: Superscript
cs: Horní index

en: Show blocks
cs: Ukázat bloky

en: Bold
cs: Tučné

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Redo
cs: Znovu

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Source code
cs: Zdrojový kód

en: Subscript
cs: Dolní index

en: Indent
cs: Odsazení

en: Outdent
cs: Předsazení

en: Unlink
cs: Zrušit odkaz

en: Bullet list
cs: Seznam s odrážkami

en: Blockquote
cs: Bloková citace

en: Underline
cs: Podtržení

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Paste
cs: Vložit

en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: Numbered list
cs: Číslovaný seznam

en: Strike-through
cs: Přeškrtnutí

en: Align left
cs: Zarovnat vlevo

en: Align center
cs: Zarovnat na střed

en: Align right
cs: Zarovnat vpravo

en: Justify
cs: Zarovnat do bloku

en: Horizontal rule
cs: Vodorovná linka

en: Paste Text
cs: Vložit Text

en: Paste from Word
cs: Vložit z Wordu

en: Remove format
cs: Odstranit formátování

en: Character map
cs: Speciální symboly

en: HTML block format
cs: Formát HTML bloku

en: Font style
cs: Styl písma

en: Styles
cs: Styly

en: Maximize
cs: Maximalizovat

en: Toolbar configuration
cs: Konfigurace panelu nástrojů

en: Available buttons
cs: Dostupná tlačítka

en: Active toolbar
cs: Aktivní panel nástrojů
