CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (46 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Format
el: Μορφή

en: Anchor
el: Αγκύρωση

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Table
el: Πίνακας

en: Undo
el: Αναίρεση

en: Superscript
el: Εκθέτης

en: Show blocks
el: Εμφάνιση μπλοκ

en: Bold
el: Έντονα

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Redo
el: Ακύρωση αναίρεσης

en: Italic
el: Πλάγια

en: Source code
el: Πηγαίος κώδικας

en: Indent
el: Αύξηση εσοχής

en: Outdent
el: Μείωση εσοχής

en: Unlink
el: Αφαίρεση συνδέσμου

en: Bullet list
el: Λίστα κουκίδων

en: Blockquote
el: Παράθεση

en: Underline
el: Υπογράμμιση

en: Cut
el: Αποκοπή

en: Paste
el: Επικόλληση

en: Toolbar
el: Γραμμή εργαλείων

en: Numbered list
el: Αριθμημένη λίστα

en: Strike-through
el: Διακριτή διαγραφή

en: Align left
el: Στοίχιση αριστερά

en: Align center
el: Στοίχιση στο κέντρο

en: Align right
el: Στοίχιση δεξιά

en: Justify
el: Πλήρης στοίχιση

en: Horizontal rule
el: Οριζόντια γραμμή

en: Paste Text
el: Επικόλληση κειμένου

en: Paste from Word
el: Επικόλληση από το Word

en: Remove format
el: Αφαίρεση μορφοποίησης

en: Character map
el: Πίνακας χαρακτήρων

en: HTML block format
el: Μορφοποίηση HTML μπλοκ

en: Font style
el: Στυλ γραμματοσειράς

en: Styles
el: Στυλ

en: Insert Teaser Break
el: Προσθήκη Διακοπής Αποσπάσματος

en: Insert Page Break
el: Προσθήκη Διακοπής Σελίδας

en: The document already contains a teaser break. Do you want to proceed by removing it first?
el: Το έγγραφο ήδη περιέχει μια διακοπή περίληψης. Θέλετε να συνεχίσετε αφού πρώτα την αφαιρέσετε;

en: Maximize
el: Μεγιστοποίηση

en: Toolbar configuration
el: Ρυθμίσεις εργαλειοθήκης

en: Available buttons
el: Διαθέσιμα κουμπιά

en: Active toolbar
el: Ενεργή γραμμή εργαλείων

en: WYSIWYG editing for rich text fields using CKEditor.
el: Παραμετροποίηση WYSIWYG για πεδία εμπλουτισμένου κειμένου με χρήση του CKEditor.
