CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Table
eo: Tabelo

en: Undo
eo: Malfaru
