CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Image
et: Pilt

en: Format
et: Vorming

en: Anchor
et: Ankur

en: Separator
et: Eraldaja

en: Table
et: Tabel

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: Show blocks
et: Kuva plokke

en: Bold
et: Rasvane

en: Copy
et: Kopeeri

en: Redo
et: Võta tagasi

en: Italic
et: Kursiiv

en: Source code
et: Lähtekood

en: Subscript
et: Alaindeks

en: Indent
et: Taane

en: Outdent
et: Taanda

en: Unlink
et: Lingi kaotamine

en: Bullet list
et: Täpploend

en: Blockquote
et: Tsitaadiplokk

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Cut
et: Lõika

en: Paste
et: Aseta

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: Numbered list
et: Numberloend

en: Strike-through
et: Läbiv joon

en: Align left
et: Vasakule joondus

en: Align center
et: Keskele joondus

en: Align right
et: Paremale joondus

en: Justify
et: Rööpjoondus

en: Horizontal rule
et: Horisontaaljoon

en: Paste Text
et: Aseta tekst

en: Paste from Word
et: Kleebi Wordi dokumendist

en: Remove format
et: Eemalda vormindus

en: Character map
et: Märgikaart

en: HTML block format
et: HTML ploki formaat

en: Font style
et: Kirjastiil

en: Styles
et: Stiilid

en: Maximize
et: Maksimeeri

en: Toolbar configuration
et: Tööristariba seadistus

en: Available buttons
et: Saadaolevad nupud

en: Active toolbar
et: Aktiivne tööriistariba

en: WYSIWYG editing for rich text fields using CKEditor.
et: Vormindatud tekstiväljade muutmine WYSIWYG redaktoriga CKEditor.
