CKEditor for WYSIWYG Module (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Format
eu: Formatua

en: Anchor
eu: Aingura

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Table
eu: Taula

en: Undo
eu: Desegin

en: Show blocks
eu: Erakutsi blokeak

en: Bold
eu: Lodia

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Redo
eu: Berregin

en: Italic
eu: Etzana

en: Source code
eu: Jatorrizko kodea

en: Underline
eu: Azpimarratu

en: Cut
eu: Moztu

en: Paste
eu: Itsatsi

en: Toolbar
eu: Tresna-barra

en: Align left
eu: Lerrokatu ezkerrean

en: Align center
eu: Lerrokatu erdian

en: Align right
eu: Lerrokatu eskuinean

en: Justify
eu: Justifikatu

en: Paste Text
eu: Itsatsi testua

en: Paste from Word
eu: Itsatsi Word-etik

en: Remove format
eu: Ezabatu formatua

en: HTML block format
eu: HTML bloke formatua

en: Font style
eu: Letra estiloa

en: Styles
eu: Estiloak

en: Maximize
eu: Maximizatu

en: Toolbar configuration
eu: Tresna-barraren konfigurazioa
